Sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne

Niektóre trudne sytuacje losowe oraz skomplikowane relacje z najbliższymi osobami sprawiają, że konieczne jest wystąpienie na drogę sądową. Jako adwokat specjalizujący się między innymi w sprawach rodzinnych, zajmuję się doradztwem oraz reprezentowaniem klientów w trakcie postępowań związanych m.in. z różnego rodzaju kwestiami spornymi w tym zakresie. Swoją działalność prowadzę głównie w Warszawie, ale pomoc jako adwokat jestem w stanie świadczyć osobom zamieszkałym na terenie całej Polski.

Doradztwo i reprezentacja przed sądem w sprawach rodzinnych

Jako adwokat prowadzę wszelkiego rodzaju sprawy rodzinne. Są to m.in. sytuacje związane z rozwodami bądź separacjami i towarzyszące im kwestie, takie jak chociażby konieczność ustalenia wysokości alimentów, przyznania lub ograniczenia władzy rodzicielskiej, czy też uregulowania szczegółów dotyczących kontaktu z dzieckiem. Oferuję również pomoc prawną w sprawach związanych z koniecznością ustalenia ojcostwa.

Prowadzę także inne postępowania z zakresu prawa rodzinnego. Są to m.in. obszary dotyczące podziału majątku oraz ustanowienia jego rozdzielności. Z tego typu kwestiami finansowymi powiązane są także wszelkie aspekty spadkowe, w których również się specjalizuję. Jako adwokat podejmuję się również spraw związanych z przemocą domową. Każde postępowanie jest indywidualne i charakteryzuje się odmienną specyfiką, dlatego też podjęcie jakichkolwiek działań każdorazowo poprzedzam zapoznaniem się z istotą zgłaszanego problemu, będącego przedmiotem sporu.

Pomoc prawna w trudnych sytuacjach rodzinnych

Moja kancelaria adwokacka mieści się przy ulicy Józefa Bellottiego 5 lok. 37 w Warszawie. Sprawy rodzinne, takie jak chociażby przemoc domowa, rozpatrywane są po uprzednim umówieniu się na spotkanie. Osoby zainteresowane konsultacją, mogą skontaktować się ze mną drogą telefoniczną, mailową lub poprzez dostępny na stornie formularz. 

Adwokat Andrzej Jastrzębski

01-022 Warszawa

ul. Bellottiego 5 lok. 37

27-200 Starachowice

ul. Majówka 20
Created by: cdx.pl